Protect Form Flood Control (1.0.0-beta5) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Threshold
he: סף

en: About
he: אודות
