Protect Form Flood Control (1.0.0-beta5) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: General settings
hr: Opće postavke

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Threshold
hr: Prag

en: About
hr: Opis
