Protect Form Flood Control (1.0.0-beta5) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: IP Address
it: Indirizzo IP

en: Threshold
it: Soglia

en: Spam control
it: Controllo spam

en: About
it: Informazioni
