Protect Form Flood Control (1.0.0-beta5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Spam control
oc: Contraròtle de corrièr indesirable

en: About
oc: A prepaus
