Protect Form Flood Control (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Threshold
fa: آستانه

en: About
fa: درباره
