Protect Form Flood Control (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta

en: About
fi: Tietoja
