Protect Form Flood Control (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: General settings
ru: Основные настройки

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Threshold
ru: Пороговое значение

en: Spam control
ru: Защита от спама

en: About
ru: Информация

en: Form IDs
ru: ID форм

en: Allowed IP addresses
ru: Разрешённые IP-адреса
