Protect Form Flood Control (1.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: General settings
ja: 全般の設定

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: Threshold
ja: しきい値

en: Spam control
ja: スパムコントロール

en: About
ja: アバウト
