Protect Form Flood Control (1.0.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: General settings
es: Ajustes generales

en: IP Address
es: Dirección IP

en: Threshold
es: Umbral

en: Spam control
es: Control de spam

en: About
es: Acerca de

en: Form ID: @form_id
es: ID de formulario: @form_id
