Protect Form Flood Control (1.0.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: General settings
ro: Setări generale

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Threshold
ro: Prag

en: Spam control
ro: Control de spam

en: About
ro: Despre
