Protect Form Flood Control (1.0.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Spam control
sk: Kontrola spamu

en: About
sk: Informácie o
