Protect Form Flood Control (1.0.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Threshold
vi: Ngưỡng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Window
vi: Cửa sổ
