Protect Form Flood Control (1.1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Spam control
be: Абарона ад спаму

en: About
be: Аб
