Protect Form Flood Control (1.1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Threshold
gl: Umbral

en: Spam control
gl: Control de lixo

en: About
gl: Información
