Protect Form Flood Control (1.1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: About
lv: Par
