Protect Form Flood Control (1.1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: About
nl: Over

en: Form IDs
nl: Formulier-ID's

en: Form ID: @form_id
nl: Formulier-ID: @form_id

en: Protect all forms
nl: Alle formulieren beveiligen
