Protect Form Flood Control (1.1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Threshold
pl: Próg

en: Spam control
pl: Kontrola spamu

en: About
pl: O stronie
