Protect Form Flood Control (1.1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Threshold
tr: Eşik

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: About
tr: Hakkında
