Protect photo (8.x-2.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Field
eu: Eremua

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
