Protect photo (8.x-2.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Field
tr: Alan

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır
