Protect photo (8.x-2.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Field
vi: Trường

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
