Protect photo (8.x-2.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Field
da: Felt

en: Original image
da: Originalt billede

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles
