Protect photo (8.x-2.4) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Field
fr: Champ

en: Original image
fr: Image originale

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Configure Image Styles
fr: Configurer les styles d'images
