Protect photo (8.x-2.5) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Field
be: Поле

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
