Protect photo (8.x-2.6) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Field
ku: خانە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
