Protected File (from download) (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: File information
lt: Failo informacija

en: Weight
lt: Svoris

en: Display
lt: Rodymas

en: File settings
lt: Failų nuostatos

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Protected
lt: Apsaugotas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: About
lt: Apie

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Reference method
lt: Referencinis metodas
