Protected File (from download) (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Weight
eo: Pezo

en: File settings
eo: Dosieraj agordoj

en: Protected
eo: Protektita

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Reference method
eo: Metodo de referencado
