Protected File (from download) (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: File information
oc: Informacion del fichièr

en: Weight
oc: Pes

en: Display
oc: Afichatge

en: File settings
oc: Paramètres dels fichièrs

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Protected
oc: Protegit

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Maximum upload size
oc: Talha maximala dels mandadisses

en: About
oc: A prepaus

en: File directory
oc: Dorsièr de fichièrs

en: Progress indicator
oc: Indicador de progression

en: Files displayed by default
oc: Los fichièrs s'afichan per defaut

en: Upload destination
oc: Destinacion dels mandadisses
