Protected File (from download) (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: File information
tr: Dosya bilgisi

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Display
tr: Gösterim

en: File settings
tr: Dosya ayarları

en: Allowed file extensions
tr: İzin verilen dosya uzantıları

en: Protected
tr: Korunuyor

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Maximum upload size
tr: Maksimum dosya büyüklüğü

en: About
tr: Hakkında

en: File directory
tr: Dosya klasörü

en: Progress indicator
tr: İlerleme göstergesi

en: Files displayed by default
tr: Öntanımlı olarak gösterilen dosyalar.

en: Upload destination
tr: Yükleme adresi

en: Reference method
tr: Referans metodu

en: Enable Display field
tr: Gösterme alanını etkinleştir

en: Enable Description field
tr: Açıklama alanını etkinleştir
