Protected File (from download) (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: File information
et: Faili info

en: Weight
et: Kaal

en: Display
et: Kuva

en: File settings
et: Failisätted

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Protected
et: Kaitstud

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Maximum upload size
et: Üleslaaditava faili maksimaalne suurus

en: About
et: Programmist

en: File directory
et: Failide kataloog

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Files displayed by default
et: Vaikimisi kuvatud failid

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Enable Display field
et: Lülita sisse Kuva väli

en: Enable Description field
et: Lülita sisse kirjelduse väli

en: Entity reference selection settings
et: Olemi viitamise sätted
