Protected File (from download) (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: File information
sv: Filinformation

en: Weight
sv: Vikt

en: Display
sv: Visa

en: File settings
sv: Inställningar för filer

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: Protected
sv: Skyddad

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Maximum upload size
sv: Största uppladdningsstorlek

en: About
sv: Om

en: File directory
sv: Filkatalog

en: Progress indicator
sv: Förloppsindikator

en: Files displayed by default
sv: Visa filer som standard

en: Upload destination
sv: Destination för uppladdning

en: Reference method
sv: Metod för referens
