Protected File (from download) (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: File information
ast: Información del ficheru

en: Weight
ast: Pesu

en: Display
ast: Pantalla

en: File settings
ast: Preferencies de ficheru

en: Protected
ast: Protexíu
