Protected File (from download) (8.x-1.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: File information
bn: ফাইল সম্পর্কিত তথ্য

en: Weight
bn: ভর

en: Protected
bn: সুরক্ষিত

en: About
bn: সম্পর্কে
