Protected File (from download) (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: File information
bo: ཡིག་ཆའི་ཆ་འཕྲིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: Protected
bo: ཉེན་སྲུང་བྱས་ཡོད

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Maximum upload size
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཡར་སྤྲོད་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: File directory
bo: ཡིག་ཆའི་འཇུག་སྣོད

en: Progress indicator
bo: འཕེལ་རིམ་སྟོན་བྱེད

en: Files displayed by default
bo: སྔར་ཡོད་དུ་སྟོན་དགོས་པའི་ཡིག་ཆ

en: Upload destination
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་ཡུལ
