Protected File (from download) (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Display
cy: Dangos

en: File settings
cy: Gosodiadau ffeil

en: Protected
cy: Wedi'i ddiogelu

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Maximum upload size
cy: Maint mwyaf llwytho i fyny
