Protected File (from download) (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: File information
eu: Fitxategiaren informazioa

en: Weight
eu: Pisua

en: Display
eu: Bistaratu

en: File settings
eu: Fitxategi ezarpenak

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Protected
eu: Babestua

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Maximum upload size
eu: Kargaren gehienezko tamaina

en: About
eu: (r)i buruz

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga
