Protected File (from download) (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Protected
gu: સુરક્ષિત

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે

en: Progress indicator
gu: પ્રગતિ સૂચક

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ
