Protected File (from download) (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Protected
kn: ಸಂರಕ್ಷಿತ

en: About
kn: ಕುರಿತು
