Protected File (from download) (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: File information
nl: Bestandsinformatie

en: Weight
nl: Gewicht

en: Display
nl: Weergeven

en: File settings
nl: Bestandsinstellingen

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Protected
nl: Beveiligd

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Maximum upload size
nl: Maximumgrootte per upload

en: About
nl: Over

en: File directory
nl: Map

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Files displayed by default
nl: Bestanden standaard weergeven

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Reference method
nl: Referentie-methode

en: Enable Display field
nl: Weergaveveld inschakelen

en: Enable Description field
nl: Beschrijvingsveld inschakelen

en: Entity reference selection settings
nl: Instellingen van entiteitreferentie-selectie
