Protected File (from download) (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: File information
pl: Informacje o pliku

en: Weight
pl: Waga

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: File settings
pl: Ustawienia plików

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Protected
pl: Chroniony

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Maximum upload size
pl: Maksymalny rozmiar pliku.

en: About
pl: O stronie

en: File directory
pl: Katalog plików

en: Progress indicator
pl: Wskaźnik postępu

en: Field types
pl: Typy pól

en: Files displayed by default
pl: Pliki domyślnie są pokazywane

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Reference method
pl: Sposób referencji

en: Enable Display field
pl: Włącz opcję Pokazuj pole

en: Enable Description field
pl: Włącz pole opisu

en: Entity reference selection settings
pl: Ustawienia wyboru referencji do encji
