Protected File (from download) (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: File information
sl: Informacije o datoteki

en: Weight
sl: Teža

en: Display
sl: Prikaz

en: File settings
sl: Datotečne nastavitve

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Protected
sl: Zaščiteno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Maximum upload size
sl: Največja velikost naložene datoteke

en: About
sl: O modulu

en: File directory
sl: Mapa
