Protected File (from download) (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: File information
te: ఫైల్ సమాచారం

en: Weight
te: భారం

en: Display
te: చూపు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి

en: Upload destination
te: ఎక్కింపు గమ్యస్థానం
