Protected File (from download) (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: File information
ug: ھۆججەت ئۇچۇرلىرى

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Protected
ug: ھىمايە ئاستىدا

en: About
ug: ھەققىدە
