Protected File (from download) (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: File information
is: Skráarupplýsingar

en: Weight
is: Vægi

en: Display
is: Sýna

en: Protected
is: Varið

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
