Protected File (from download) (8.x-1.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: File information
mr: फाईल ची माहिती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Display
mr: दाखवा

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Reference method
mr: संदर्भाची पद्धत
