Protected File (from download) (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: File information
ar: معلومات الملف

en: Weight
ar: الوزن

en: Display
ar: العرض

en: File settings
ar: إعدادات الملفات

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: Protected
ar: محمي

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Maximum upload size
ar: أكبر حجم للملف المرفوع

en: About
ar: حول

en: File directory
ar: دليل الملف

en: Progress indicator
ar: مؤشر التقدم

en: Files displayed by default
ar: الملفات المعروضة بشكل افتراضي

en: Upload destination
ar: وجهة الرفع

en: Enable Display field
ar: تفعيل حقل العرض

en: Enable Description field
ar: تفعيل حقل الوصف
