Protected File (from download) (8.x-1.5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: File information
bg: Информация за файла

en: Weight
bg: Тегло

en: Display
bg: Дисплей

en: Protected
bg: Защитен
