Protected File (from download) (8.x-1.5) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: File information
fi: Tiedoston tiedot

en: Weight
fi: Paino

en: Display
fi: Näyttö

en: File settings
fi: Tiedostoasetukset

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Protected
fi: Suojattu

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Maximum upload size
fi: Suurin siirtokoko

en: About
fi: Tietoja

en: File directory
fi: Tiedostokansio

en: Progress indicator
fi: Edistymisentunnistin

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Files displayed by default
fi: Tiedostot näytetään oletusarvoisesti

en: Upload destination
fi: Tallennuskohde

en: Reference method
fi: Viittaustapa

en: Enable Description field
fi: Ota käyttöön Kuvaus-kenttä
