Protected File (from download) (8.x-1.5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: File information
ur: فائل کی معلومات

en: Weight
ur: وزن

en: Protected
ur: محفوظ

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Reference method
ur: ریفرنس کا طریقہ
