Protected File (from download) (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: File information
az: Fayl məlumatı

en: Weight
az: Çəki

en: Display
az: Monitor

en: File settings
az: Fayl parametrləri

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Protected
az: Qorunur

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Maximum upload size
az: Maksimum yükləmə ölçüsü

en: About
az: Haqqında

en: File directory
az: Fayl kataloqu

en: Progress indicator
az: Tərəqqi göstəricisi

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Files displayed by default
az: Fayllar standart olaraq göstərilir

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin
